Добромильська міська рада

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Добромилі 

Виконавчий комітет  Добромильської міської ради Старосамбірського району Львівської області з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпечення контролю за дотриманням належного санітарного стану на території міста, на підставі рішення виконавчого комітету Добромильської міської ради № 343 від 28.10.2020р. «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в місті Добромилі» оголошує  конкурс з визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Добромилі (далі Конкурс).

Детальніше: Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових...

Повідомлення про результати проведення конкурсу на зайняття вакантної посади  спеціаліста 1-ої категорії Добромильської міської ради.

 

 Відповідно до  Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад в органах місцевого самоврядування, інформуємо про результати проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста 1-ої категорії Добромильської міської ради.

 Конкурс було проведено 30.07.2019 року

Детальніше: Повідомлення про результати проведення конкурсу на зайняття вакантної посади  спеціаліста 1-ої...

Добромильська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»  посадових осіб органів місцевого самоврядування:

- спеціаліста І категорії з бухгалтерського обліку та звітності — 1 одиниця;

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра , спеціаліста або бакалавра стаж роботи на не менше трьох  років, досвід роботи з комп'ютерними програмами податкової, статистичної , фінансової звітності та в програмахPM—17 Фіндокументи,Meregam, Соната, вільне володіння державною мовою.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

Детальніше: Добромильська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади

ОГОЛОШЕННЯ Відповідно до рішення  Добромильської міської ради  №650   від 22.05.2019 р.  було виготовлено   проект  детального плану території земельної ділянки для обслуговування  нежитлового приміщення  в м.Добромилі по вул.Івасюка,6 гр.Бобко Роману Вол

 

     Замовником даного проекту виступає Добромильська міська рада. Фінансування робіт з розроблення ПДП здійснюється за рахунок коштів  гр.Бобко Р.В.

      Пропозиції та зауваження щодо виготовленого детального плану приймаються в приміщенні Добромильської міської ради протягом  місяця від дня опублікування. 

 

FB

Старосамбірська РДА — Новини

 • ГУ ДСНС України у

  ...
 • ГУ ДСНС України у

  ...
 • ГУ ДСНС України у Львівській області

  ...
 • День 22 січня 1919

  ...
 • У

  ...

Copyright © 2017. All Rights Reserved.