Добромильська міська рада

Повідомлення про результати проведення конкурсу на зайняття вакантної посади  спеціаліста 1-ої категорії Добромильської міської ради.

 

 Відповідно до  Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад в органах місцевого самоврядування, інформуємо про результати проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста 1-ої категорії Добромильської міської ради.

 Конкурс було проведено 30.07.2019 року

Детальніше: Повідомлення про результати проведення конкурсу на зайняття вакантної посади  спеціаліста 1-ої...

Добромильська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»  посадових осіб органів місцевого самоврядування:

- спеціаліста І категорії з бухгалтерського обліку та звітності — 1 одиниця;

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра , спеціаліста або бакалавра стаж роботи на не менше трьох  років, досвід роботи з комп'ютерними програмами податкової, статистичної , фінансової звітності та в програмахPM—17 Фіндокументи,Meregam, Соната, вільне володіння державною мовою.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

Детальніше: Добромильська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади

ОГОЛОШЕННЯ Відповідно до рішення  Добромильської міської ради  №650   від 22.05.2019 р.  було виготовлено   проект  детального плану території земельної ділянки для обслуговування  нежитлового приміщення  в м.Добромилі по вул.Івасюка,6 гр.Бобко Роману Вол

 

     Замовником даного проекту виступає Добромильська міська рада. Фінансування робіт з розроблення ПДП здійснюється за рахунок коштів  гр.Бобко Р.В.

      Пропозиції та зауваження щодо виготовленого детального плану приймаються в приміщенні Добромильської міської ради протягом  місяця від дня опублікування. 

Добромильська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера

 Добромильська міська рада
  місцевого самоврядування
відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра , спеціаліста, бакалавра. Стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше десяти  років , досвід роботи з комп'ютерними програмами податкової, статистичної , фінансової звітності та в програмах PM—17 Фіндокументи,Meregam, BarsCryptor вільне володіння державною мовою.

Детальніше: Добромильська міська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера

 

FB

Старосамбірська РДА — Новини

  • Департамент

    ...
  • За повідомленням Львівського обласного центру з

    ...
  • ...
  • ...

Copyright © 2017. All Rights Reserved.