Добромильська міська рада

головна

 

                       ВОДА-ДЖЕРЕЛО МИНУЛОГО ТА СУЧАСНОГО!

 

Щорічно 22 березня світова спільнота відзначає Всесвітній День води.

Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води –  «Цінність води для кожного з нас».

  Водні ресурси є національним багатством кожної країни, однією з природних основ її економічного розвитку. Вони забезпечують усі сфери життя і господарської діяльності людини. Всесвітній день водних ресурсів запроваджений в 1992 році Організацією Об’єднаних Націй  з метою зосередження громадськості на проблемні питання води, враховуючи важливість водних ресурсів у розвитку економічної діяльності і соціального благополуччя людства, яка на сьогоднішній день стала усвідомленням великої проблеми.Головним завданням цього свята, має стати нагадування всім жителям Землі про величезну важливість води для підтримку життя на нашій планеті. Тому необхідно не тільки задуматися про це на національному рівні, але і приймати відповідні заходи. Здійснюється поширення інформації про важливість проблем, пов'язаних з охороною водних ресурсів прісної води, приймаються серйозні заходи з постачання питною водою для жителів країн, де існує дефіцит.

Детальніше: головна

Робота за контрактом

Якщо Ви зацікавлені у високій заробітній платі, гарантованому соціальному забезпеченні з можливістю кар’єрного росту,тоді Вам до нас у Збройні Сили України.

3096На військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу приймаються:
громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;
військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою;

військовослужбовці, які проходять строкову військову службу;
військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.
Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу становить від 18 до 40 років.
Грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби.

На сьогоднішній час грошове забезпечення осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить від 7000 до 8500 грн.
Один раз на рік надається:
— матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі місячного окладу грошового утримання (на підставі відповідних підтверджуючих документів).

— грошова допомога на оздоровлення у разі надання щорічної чергової відпустки, у розмірі місячного грошового забезпечення.
При переїзді до нового місця військової служби в інший населений пункт виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення на військовослужбовця та 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї.
За додатковою інформацією рекомендуємо звертатись у Добромильську міську раду (м.Добромиль,пл.Ринок,1) або у Старосамбірський районний військовий комісаріат (м.Старий Самбір, вул.Вітовського)

Перелік документів для здійснення реєстрації та зняття з місця проживання в Добромильській  міській раді

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

Реєстрація місця проживання.

 1. Паспорт. (оригінал та копія)
 2. Свідоцтво про народження (для дітей) та паспорти батьків.(оригінал та копія)
 3. Будинкова книга.
 4. Військовий квиток.
 5. Витяг/свідоцтво про право власності на житло.(копія)
 6. Паспорт власника житла.
 7. Квитанція про сплату адміністративного збору.

 

Детальніше: Перелік документів для здійснення реєстрації та зняття з місця проживання в Добромильській...

 

FB

Старосамбірська РДА — Новини

 • ГУ ДСНС України у

  ...
 • ГУ ДСНС України у Львівській області

  ...
 • Перезимівля озимих

  ...
 • ГУ ДСНС України у Львівській області

  ...
 • ГУ ДСНС України у Львівській області

  ...

Copyright © 2017. All Rights Reserved.