Добромильська міська рада

Програма PL-BL-UA

В Добромилі тривають роботи з реконструкції очисних споруд в рамках проєкту «Природа без кордонів – збереження спільної природної спадщини в громадах Добромиль (Україна) та Загуж (Польща)», що реалізується за фінансової підтримки Європейського союзу в рамках CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine.

Окрім безпосередньої реконструкції очисних споруд проєктом також передбались роботи з реконструкції каналізації системи в місті протяжністю 4 465м., які на сьогодні виконанні в повному об’ємі. Для цього було придбано та встановлено:

-2 каналізаційні насосні станції з камерою переключення;

-187 колодязів із збірних залізобетонних елементів  Ø1м – 183 шт. та   Ø 1,5– 4 шт.;

- самоплинний трубопровід з поліетиленових труб: Ø 200 мм– 890 m, Ø 250 мм.– 2855 м, Ø 315 мм. – 440 м;

- напірний трубопровід з поліетиленових труб довжиною 280 м - Ø 63 мм.

В другій половині березня міська рада одержала наступну частину траншу з Європейського союзу в сумі 125593,86 євро, що дало змогу виконувати зобов’язання, передбачені міжнародним проєктом.

На даний час підрядна організація активно проводить будівельні роботи з реконструкції очисних споруд, водночас веде закупівлі  матеріалів для будівництва каналізаційно-насосної станції.

На завершальному етапі напрацювання Стратегії збереження природної спадщини міста Добромиль, яку буде презентованого громадськості.

На черзі чимало цікавих мистецьких конкурсів для широкого кола осіб, про які будемо інформувати додатково.

Наразі, пропонуємо вашій увазі актуальні світлини з будівельних майданчиків Добромиля в рамках проєкту «Природа без кордонів – збереження спільної природної спадщини в громадах Добромиль (Україна) та Загуж (Польща)». 

 

 

FB

Старосамбірська РДА — Новини

 • ГУ ДСНС України у

  ...
 • ГУ ДСНС України у

  ...
 • ГУ ДСНС України у Львівській області

  ...
 • День 22 січня 1919

  ...
 • У

  ...

Copyright © 2017. All Rights Reserved.