Добромильська міська рада

З 06.04.2020 року в Україні набули чинності  нові правила карантину через епідемію коронавірусу.

        Відтепер заборонено пересуватися більш ніж по двоє. На вулицю з собою треба обов'язково брати документи.

2.   Людям тимчасово заборонили переміщатися групами більш ніж по двоє осіб. Винятки - службова необхідність та супровід дітей. Також дітям до 14 років заборонено перебувати в громадських місцях без супроводу повнолітніх.

3.       Крім того, на вулицю відтепер можна виходити лише з документами, які посвідчують особу. Також заборонено перебувати без медичної маски чи респіратора в громадських місцях. Водночас дозволено носити маску, виготовлену самостійно.

4.       Хворим на викликану коронавірусом хворобу COVID-19 заборонено відвідувати аптеки, продуктові магазини та вигулювати домашніх тварин. Самоізолюватися віднині зобов'язані не лише інфіковані коронавірусом, які не потребують госпіталізації, та ті, хто контактував з ними, але також усі люди віком 60 та більше років.

 

                        Просимо дотримуватися правил карантину.

Відкрив свої двері після проведеної реконструкції дитячий садочок м.Добромиля «Казка».

  Сьогодні, 28 грудня ,відкрив свої двері   після проведеної  реконструкції дитячий садочок м.Добромиля «Казка». Розділити радість з мешканцями міста  прибули депутат Львівської обласної ради  М.Гичка, голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька, заступник голови Старосабірської РДА Р.Пупа ,начальник відділу освіти райдержадміністрації Б.Беницький,завідувачі дитячих садочків району,жителі міста.

  При вході  в дитячий садочок, всіх гостей зустрічали казкові герої та господиня ДНЗ «Казка» О.Цісар.Свято розпочалося за українськими  традиціями: зустріч гостей з хлібом та сіллю та освячення всечесними отцями  надзвичайно красивого реконструйованого дитячого садочка. Останні роки намітилась позитивна тенденція по розширенню мережі дошкільних закладів. Тож не дивно, що відкриття дитячих садочків стає справжнім святом не тільки для батьків, вихователів і вихованців, але і для всього міста.З першого лютого 2019 року садочок запрацює з оновленими силами та поповниться  двома групами діточок ,в кожній по 22 дитини.

Детальніше: Відкрив свої двері   після проведеної  реконструкції дитячий садочок м.Добромиля «Казка».

ДОБРОМИЛЬ  ЄДНАЄТЬСЯ З  ЄВРОПОЮ !

   20 листопада  2018 року між містами Загуж (Республіка Польща)  і Добромиль (Україна)  була підписана партнерська угода  щодо реалізації міжнародного проекту "Природа без кордонів-збереження спільної природної спадщини в громадах " через розвиток каналізаційної інфраструктури , а саме : проведення реконструкції очисних споруд ,каналізаційних мереж та будівництво каналізаційно-насосної станції в м.Добромиль Старосамбірського району Львівської області.

 Підписання даної угоди дає можливість розпочати реалізацію даного проекту.

Детальніше: ДОБРОМИЛЬ  ЄДНАЄТЬСЯ З  ЄВРОПОЮ !

Памятна дошка з нагоди 100-річчя проголошення ЗУНР

Сьогодні 1 -го листопада 2018 року було проведено посвячення памятної дошки з нагоди 100-річчя проголошення ЗУНР,яку було встановлено при вході в Добромильську міську раду за сприяння Львівської ОДА.

Детальніше: Памятна дошка з нагоди 100-річчя проголошення ЗУНР

Добромиль святкував свій черговий День народження.

14 жовтня наше місто святкувало свій черговий День народження. З року в рік святкування Дня міста стає все масовішим та непересічним святом, насиченим різноплановими заходами. 

Від імені депутатського корпусу Добромильської міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто висловлюю щиру вдячність всім хто в той чи інший спосіб доклався до організації та проведення святкувань.

Велика подяка підприємцям міста та меценатам, організаторам заходів,директору та колективу Добромильськоі музичноі школи , директору і колективу народного дому м.Добромиля ,керівнику та колективу комунального підприємства міста,працівникам поліціі, гостям та всім тим хто своєю працею в ці дні подарував нашому місту таке чудове свято!⚽??

З повагою, міський голова Ю.Петрик

Детальніше: Добромиль святкував свій черговий День народження.

 

FB

Старосамбірська РДА — Новини

 • Це

  ...
 • Кабінет міністрів

  ...
 • Череда волосиста

  ...
 • Головне

  ...
 •  

  Регіони позначатимуть

  ...

Copyright © 2017. All Rights Reserved.