Добромильська міська рада

Відкрив свої двері після проведеної реконструкції дитячий садочок м.Добромиля «Казка».

  Сьогодні, 28 грудня ,відкрив свої двері   після проведеної  реконструкції дитячий садочок м.Добромиля «Казка». Розділити радість з мешканцями міста  прибули депутат Львівської обласної ради  М.Гичка, голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька, заступник голови Старосабірської РДА Р.Пупа ,начальник відділу освіти райдержадміністрації Б.Беницький,завідувачі дитячих садочків району,жителі міста.

  При вході  в дитячий садочок, всіх гостей зустрічали казкові герої та господиня ДНЗ «Казка» О.Цісар.Свято розпочалося за українськими  традиціями: зустріч гостей з хлібом та сіллю та освячення всечесними отцями  надзвичайно красивого реконструйованого дитячого садочка. Останні роки намітилась позитивна тенденція по розширенню мережі дошкільних закладів. Тож не дивно, що відкриття дитячих садочків стає справжнім святом не тільки для батьків, вихователів і вихованців, але і для всього міста.З першого лютого 2019 року садочок запрацює з оновленими силами та поповниться  двома групами діточок ,в кожній по 22 дитини.

   Тішить те, що держава приділяє увагу розвитку дошкільної освіти. Це саме основне насіння для розвитку дитини.

  Міський голова м.Добромиля  Ю.Петрик  щиро подякував обласному,районному керівництву ,спонсорам  за  вагомий внесок у соціально – економічний розвиток міста .По завершенню урочистостей гості мали змогу оглянути затишне приміщення дошкільного закладу.

 

FB

Старосамбірська РДА — Новини

 • ГУ ДСНС України у

  ...
 • ГУ ДСНС України у

  ...
 • ГУ ДСНС України у Львівській області

  ...
 • День 22 січня 1919

  ...
 • У

  ...

Copyright © 2017. All Rights Reserved.