Добромильська міська рада

НОВИНИ ДОБРОМИЛЬСЬКОЇ  ШКОЛИ.

Участь учнів Добромильської ЗСШ І-ІІІ ступенів у міжнародних програмах не є сенсацією. Але проект" Разом на шляху до професійного успіху" здивував своєю неординарністю та креативністю. 
З 5 по 15 жовтня наші діти під опікою вчителів англійської мови Оксани Долгун та Олександри Мрачинської перебували у м. Лази, поблизу Кошаліна (Республіка Польща).
Подолавши 1000 км , ми відразу взялися до роботи, ознайомилися з цілями та завданнями проекту, отримали інформаційні матеріали. Завдяки інтеграційним заняттям учасники пізнали одне одного, зуміли подолати мовний бар'єр. 
Ввечері - дискотека та роззучування  латино-американського танцю разом із відомим DJ-єм Криштофором Шторком.
Наступний день приніс нам багато приємних сюрпризів. Це лекція про види стереотипів та шляхи їх подолання; візит до Кошалінської політехніки для закріплення набутих знань щодо стереотипів - саме цей навчальний заклад є прикладом їх подолання в сучасному житті. Учасники мали змогу познайомитися зі структурою навчання даного закладу, з досягненнями викладачів і студентів, умовами вступу та навчання.

Цікава екскурсія до обсерваторії захопила учнів своєю масштабністю , можливістю побачити планети за допомогою найсучасних телескопів. 
Обід в McDonald's- і  вирушаємо у Гдиню. Вечеря у ресторані, поселення в готель -і новий день . 
Цікавим для нас був центр науки  "Експеримент". Тут можна було не тільки пізнати наукові досягнення,  але і відчути всі явища природи,  функції власного організму. 
Гдиня,  Сопот і  ми - у Гданську. Тут добрим уроком стала для всіх гра "У місті ". Завдяки їй учасники навчилися працювати в групах, розвинули уміння приймати рішення,  а насамперед адаптуватися та вижити у великому місті, знайти роботу. 
Втомлені, але задоволені ми пройшли чарівними вулицями Старого міста,  ознайомилися з його визначними місцями. 
Не можна не згадати заняття з експертом, які дали можливість побороти страх, стрес та комплекси неповноцінності перед співбесідою з роботодавцем. Кожний учень ознайомився зі структурою резюме
та написанням мотиваційного листа. Як результат - успішно пройдена співбесіда та плідні робочі будні. 
Учасники знайшли роботу у 8 закладах: в дитячому садочку, у лісництві, в готелі. Кілька учнів спробували себе в ролі акторів Балтійського театру, хтось -редактором газети чи працівником телебачення та радіомовлення "Кошалін", а комусь пощастило керувати гміною.

Успіх прийшов завдяки вмінню та важкій праці. Але відпочивати теж важливо. Розваги сприяють відновленню сил, появленню нових знайомств і виявленню прихованих талантів : виробити тембр голосу, керувати власним тілом, спробувати кулінарні здібності. Очевидно, конкурс "Мій вареник найкращий" особливо припав до душі кожному. Адже визнання шеф-кухаря та його команди були підкріплені ще й цінними подарунками від директора готелю п. Новака. Для нас, людей, які народилися й виросли в Прикарпатті,  великим відкриттям і навіть дивом стало споглядання справжнього балтійського шторму.

За ці прекрасні та змістовно прожиті дні ми щиро вдячні координатору   проекту, нашій землячці п.Ірині Кузян. 
Ця незабутня подія - участь у проекті " Разом на шляху до професійного успіху " - була реалізована завдячуючи Польсько- Українській Раді обміну молоді та підтримки Міністерства освіти України і Міністерства народної освіти Республіки Польщі. 

.

 

 

FB

Старосамбірська РДА — Новини

 • ГУ ДСНС України у

  ...
 • ГУ ДСНС України у

  ...
 • ГУ ДСНС України у Львівській області

  ...
 • День 22 січня 1919

  ...
 • У

  ...

Copyright © 2017. All Rights Reserved.