Добромильська міська рада

Рішення Від 19 листопада 2015 року № 7

                                   ДОБРОМИЛЬСЬКА  МІСЬКА  РАДА

               СТАРОСАМБІРСЬКОГО  РАЙОНУ  ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  Перша сесія                                                               Сьомого скликання

 

                                     Р І Ш Е Н Н Я

Від 19 листопада 2015 року №7

«Про визнання повноважень депутатів Добромильської

міської ради та закріплення за ними округів м.Добромиля».

 

     Згідно ст.42,46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши інформацію міського  голови м.Добромиля , Добромильська міська рада,-

  В И Р І Ш И Л А :

1.Визнати повноваження обраних депутатів Добромильської міської ради по виборчих округах:

1.Округ №1 (вул.Замкова,51-151)-Хомічак Степан Павлович.

2.Округ №2 (вул.Замкова,1-50,вул..Пасічна,2-16,вул.Зарічна,1-10)-Синкальська Тетяна Йосипівна,

3.Округ №3 (вул.Січових Стрільців «1-39,вул.Симоненка №1-3)-Велитяк Роман Петрович.

4.Округ №4 (вул.Грушевського,106-124а,вул..Зелена №1-31,вул..Зелена-бічна,№1-9)-Лісковацький Микола Іванович.

5. Округ №5 (вул..Грушевського,№16-90)-Беницький Богдан Володимирович,

6. Округ №6 (вул.Салінарна,№30-85)-Щерба Михайло Михайлович.

7. Округ №7 (вул.Салінарна,№1-27г,вул.Вишнева,№2-16)-Беницький Володимир Богданович.

8. Округ №8 (вул.Вишнева№17-26,вул.Грушевського,2-14,вул.Стуса,1-8,вул.Чехова,1-22,вул.Лисенка,1-14)-Задорожна Зоряна Орестівна.

9. Округ №9 (вул.Галицька ,171-187,вул.Річна,1-9,вул..Мазепи,1-62)-Фартушок Володимир Васильович.

10. Округ №10 (вул.Галицька,117-170,вул..Садова,1-24,вул..Гагаріна,1-16)-Петрик Микола Орестович.

11. Округ №11 (вул..Галицька,67-115)-Смолінська Руслана Володимирівна.

12. Округ №12 (вул.Галицька,1-39)-Касприк Світлана Йосипівна.

13. Округ №13 (вул.Гоголя,1-57,вул.Базарна,6-22)-Мацько Олена Степанівна.

14. Округ №14 (вул.Лесі Українки,1-38, вул.Лесі Українки-бічна,1- 8,вул.Лисенка,17-19,вул..Довбуша,1-7) Кархут Олег Богданович.

15. Округ №15 (вул..Торгова,2-9,пл.Ринок,2-17,вул..Міцкевича,1-37,вул..Шевченка,1-7,вул.Хирівська ,2-3)-Груца Володимир Іванович.

16. Округ №16 (вул.Спортивна,1-136,вул..О.Кобилянської,1-12,вул.І.Франка,34-66-Завадська Галина Василівна.

17. Округ №17 (вул.І.Франка,1-33,вул.Хирівська ,5-15)-Кречківський Іван Олександрович.

18.Округ №18 (вул.Б.Хмельницького,10-56, вул.Сагайдачного,2-15,вул.Глухого,1-24)-Масник Роман Михайлович.

19. Округ №19 ( вул.Хирівська,16-68,вул..Довбуша ,8-19)-Керницький Володимир Богданович.

20. Округ №20 (вул.листопадова,1-73)-Бойко Микола Михайлович.

21. Округ №21 (вул.Івасюка,1-27,вул.Симоненка,4-16,вул..Грушевського,94-104,вул..Базарна,1-5)-Войтів Любомир Миколайович.

22. Округ №22(вул.Грушевського,40-66а)-Кречківська Наталія Ярославівна.

 

    Міський голова:                                   Ю.Петрик

 

 

 

FB

Старосамбірська РДА — Новини

  • ГУ ДСНС України у Львівській області

    ...
  • ГУ ДСНС України у Львівській області

    ...
  • Старосамбірська ДПІ  ГУ ДПС у Львівській

    ...
  • Сьогодні ми вас

    ...
  • ...

Copyright © 2017. All Rights Reserved.