Добромильська міська рада

головна

До уваги страхувальників!

 

У зв’язку зі створенням територіальних громад та реорганізацією місцевих установ і організацій з метою своєчасного фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам Старосамбірське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області переконливо просить страхувальників при зміні банківських та інших реквізитів надати до відділення листи зі зміненими реквізитами.

Нагадуємо всім страхувальникам, що такі змінені реквізити мають бути внесені до заяв-розрахунків, які будуть подані до відділення для проведення фінансування, адже відповідальність за достовірність даних, наведених у заяві-розрахунку, несе страхувальник.

Шановні страхувальники, будьте відповідальними, оскільки від вас залежить своєчасність отримання коштів застрахованими особами.

 

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами:

м. Старий Самбір: (238) 21-3-67;

                              (238) 21-4-91;

                              (238) 21-4-43;

м. Турка:               (269) 31-1-53.

 

головна

                                                     Добромильська міська рада

                                 оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади

 відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»  посадових осіб органів місцевого самоврядування:

Детальніше: головна

головна-новини

Розповсюдження Вифлеємського Вогню

05.01.2021р.

Година

Зміст заходу

Місце події

Перелік запрошених

12.00-12.30

Передача Вифлеємського вогню жителям старостинських округів

- смт.Нижанковичі

- с. Трушевичі

- с. Міженець

 

 

біля фігури Матері Божої в центрі селища

1.      Старости

2.      Представники духовенства      населених пунктів

3.      Представники громади(присутність забезпечує староста округу)

12.30- 13.00

Переїзд з смт.Нижанковичі до м.Добромиль (станиця Хирів)

13.00-13.50

Передача Вифлеємського вогню жителям старостинських округів:

-          Добромиль

-          Солянуватка

-          Княжпіль

-          Тернава

-          Нове Місто

-          Болозів

пл.Ринок

м.Добромиль,

біля головної ялинки

1.      Старости

2.      Представники духовенства      населених пунктів,

3.      Представники громади      (присутність забезпечує староста)

13.50-14.05

Переїзд з м.Добромиль до м.Хирів (станиця Хирів)

 

 

14.05-14.50

Передача Вифлеємського вогню жителям старостинських округів:

-      Хирів

-      Терло

-    Стар'ява

-    Велика Сушиця

-    Слохиня

-    Муроване

-   Скелівка

-   Чаплі

 

пл.Галицька

м.Хирів,

біля головної ялинки

1.      Старости

2.      Представники духовенства      населених пунктів

3.      Представники громади      (присутність забезпечує староста)

15.00

Завершення заходу

         

 

·         Відправлення  з Хирова об 11.20 год від центральної площі.

·          

 Оголошення  про конкурс

Відповідно до ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного і комунального майна», Методики оцінки вартості майна, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2003 року №1891  Добромильська міська  рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності міста .

       Мета проведення незалежної оцінки:

·         визначення  ринкової  вартості групи нежитлових   приміщень  площею 59,0 кв.м., які розташовані в будівлі колишнього  кінотеатру   м.Добромиля за адресою: Львівська область,  Старосамбірський  район, м.Добромиль, пл.. Ринок, 22,  що підлягають приватизації  шляхом (способом)  викупу з метою продажу . 

Запланована дата оцінки об’єкта станом на 12.05.2020 року.

Детальніше:  Оголошення  про конкурс

ВАЖЛИВО!До уваги органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств державної та комунальної форми власності, установ та організацій!

З метою виконання Указу Президента України від 22.07.2019 року № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», Головне управління Держгеокадастру у Львівській області звертає увагу органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій області на необхідність внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.

Для забезпечення належного захисту державою суб’єктів права власності і господарювання має бути здійснене відповідне оформлення права власності на землю. Частиною цієї процедури є присвоєння кадастрового номера земельній ділянці. За відсутності кадастрового номеру власник земельної ділянки не вправі вчиняти будь-які правочини щодо неї(продати, подарувати, здати в оренду, взяти кредит під її заставу, тощо), оскільки відповідно до ст.16  Закону України «Про Державний земельний кадастр» кадастровий номер земельної ділянки є її ідентифікатором у Державному земельному кадастрі.

Відповідно до п.2 Закону України «Про державний земельний кадастр» земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими незалежно від присвоєння їм кадастрового номера.

Кадастровий номер земельній ділянці присвоюється при здійсненні державної реєстрації земельної ділянки за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру.

Детальніше: ВАЖЛИВО!До уваги органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств державної...

Дочірні категорії

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Добромилі

 

Виконавчий комітет  Добромильської міської ради Старосамбірського району Львівської області з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпечення контролю за дотриманням належного санітарного стану на території міста, на підставі рішення виконавчого комітету Добромильської міської ради № 282 від 20.11.2019р. «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в місті Добромилі» оголошує  конкурс з визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Добромилі (далі Конкурс).

Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Добромильської  міської ради  Старосамбірського району Львівської області, 82042, Львівська обл., Старосамбірський р-н.,м.Добромиль пл..Ринок,1 тел.33-1,32.

Місце і час проведення конкурсу: Львівська обл., Старосамбірський р-н.,м.Добромиль пл..Ринок,1 (кабінет секретаря –Мацько О.С.). Час 13.01.2020р. о 11 год. 00 хв.

Контактна особа, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів та порядком одержання необхідної інформації про об’єкт конкурсу, порядком та умовами одержання конкурсної документації: Мацько О.С. (тел.33-1-32).,

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: наявність спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів; наявність матеріально-технічної бази; вартість надання послуг з вивезення ТПВ; досвід роботи з надання послуг з вивезення ТПВ не менше 5-ох років; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації; наявність дозволів на надання послуги (якщо це передбачено чинним законодавством України); наявність у конкурсанта укладених договорів щодо розміщення та захоронення твердих побутових відходів (або власної чи орендованої земельної ділянки, що використовується у встановленому порядку під сміттєзвалище).

 Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів:
послуги надають у межах міста Добромиль. 
- площа міста - 736 га.

Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою у запечатаному конверті з позначкою «КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ». Місце подання – Львівська обл обл., Старосамбірський р-н.,м.Добромиль пл..Ринок,1 (приміщення адмін.будівлі Добромильської  міської ради). Режим роботи: понеділок – четвер: 8.00-17.15год., п’ятниця: 8.00-16.00год., вихідні дні – субота, неділя. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 17,00години дня, що передує дню проведення конкурсу. Довідки з питань проведення конкурсу можна отримати за тел33-1-32.

Голова конкурсної комісії

 

 

FB

Старосамбірська РДА — Новини

 • ГУ ДСНС України у

  ...
 • ГУ ДСНС України у Львівській області

  ...
 • Перезимівля озимих

  ...
 • ГУ ДСНС України у Львівській області

  ...
 • ГУ ДСНС України у Львівській області

  ...

Copyright © 2017. All Rights Reserved.