Добромильська міська рада

 Оголошення  про конкурс

Відповідно до ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного і комунального майна», Методики оцінки вартості майна, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2003 року №1891  Добромильська міська  рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності міста .

       Мета проведення незалежної оцінки:

·         визначення  ринкової  вартості групи нежитлових   приміщень  площею 59,0 кв.м., які розташовані в будівлі колишнього  кінотеатру   м.Добромиля за адресою: Львівська область,  Старосамбірський  район, м.Добромиль, пл.. Ринок, 22,  що підлягають приватизації  шляхом (способом)  викупу з метою продажу . 

Запланована дата оцінки об’єкта станом на 12.05.2020 року.

        Учаснику конкурсу необхідно подати до  Добромильської міської  ради (секретарю) заяву на участь в конкурсі за встановленою формою, копію установчого документу претендента (статут), копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України, інформацію щодо досвіду роботи на ринку оцінювання, кількість та кваліфікація оцінювачів, копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та які будуть залучені до проведення оцінки, інформацію, щодо досвіду з оцінки подібного майна, один конверт із зазначеною адресою учасника конкурсу.

        Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт.

       Конкурс відбудеться 08.05.2020 року об 1100 год. за адресою: Львівська область, 

 м. Добромиль, вул. пл..Ринок,1,  2-ий поверх, каб. секретаря.

      Конкурсна документація подається в Добромильську міську раду не пізніше ніж за чотири робочі дні (04.05.2020р.) до оголошення дати проведення конкурсу, за адресою: Львівська область, м. Добромиль, вул. Ринок,1, 2-ий поверх, каб. секретаря. тел. 096-050-4163.

 

 

FB

Старосамбірська РДА — Новини

 • ГУ ДСНС України у

  ...
 • ГУ ДСНС України у

  ...
 • ГУ ДСНС України у Львівській області

  ...
 • День 22 січня 1919

  ...
 • У

  ...

Copyright © 2017. All Rights Reserved.