Добромильська міська рада

Інформаційне повідомлення про проведення електронних торгів (аукціону) щодо надання права на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Добромиль, пл. Ринок, 22, пр.2, пл. 13,3 м. кв., що включене до Переліку першого типу об'єктів ко

 

1.Інформація про орендодавця:

Виконавчий комітет Добромильської міської ради. Код ЄДРПОУ:  04056003

Місцезнаходження: 82042, Львівська обл., Старосамбірський р-н, м. Добромиль, пл. Ринок, 1.

 2.Відомості про майно, його місцезнаходження:

Нежитлове приміщення, розташоване за адресою: м. Добромиль, пл. Ринок, 22, пр.2 на першому  поверсі одноповерхової будівлі. Площа приміщення 13,3 м. кв. (далі об'єкт). Рік побудови 1964.

 Фундамент-бутобетонний стрічковий, стіни-керамічна цегла,  перекриття-дерев'яне оштукатурене, перегородка-керамічна цегла. Підлога-дошка, плитка. Прорізи: вікна та внутрішні двері-дерев'яні, вхідні двері- дерев»яні. Оздоблювальні роботи: внутрішні-поштукатурено, побілено; зовнішні-поштукатурено. Інженерне забезпечення: електроосвітлення, місцеве водяне опалення (виведене з ладу).  Технічний стан незадовільний.

Приміщення вільне, не допоміжне, в податковій заставі не перебуває та під арештом не знаходиться.

Об'єкт не є пам'яткою культурної спадщини.

План об'єкта та фото додаються.

 3. Проект договору оренди додається згідно додатку № 1.

 4. Умови, на яких здійснюється передача в оренду нежитлового приміщення:

         Стартова орендна плата на електронному аукціоні: 408,00 грн. без ПДВ у місяць.

Розмір гарантійного внеску становить  2361,50 грн.

Розмір кроку аукціону становить 4,08 грн.

Стартова орендна плата на аукціоні із зниженням стартової ціни: 204,00 грн., без ПДВ.

Розмір гарантійного внеску: 2361,50 грн.

Розмір кроку на аукціоні зі зниженням стартової ціни: 2,04 грн.

Стартова орендна плата на аукціоні за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій: 204,00 грн., без ПДВ.

Розмір гарантійного внеску: 2361,50 грн, без ПДВ.

Розмір кроку на аукціоні за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій: 2,04 грн.

Розмір реєстраційного внеску   472,30грн.

           Для участі в електронному аукціоні гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації

Строк оренди 5 р.

Переможець електронного аукціону зобов'язується: відшкодувати Добромильській міській раді вартість виготовлення експертної оцінки, укласти договір оренди, здійснити страхування нежитлового приміщення, забезпечити утримання нежитлового приміщення та прилеглої території відповідно до вимог санітарних, пожежних та технічних норм.

Здійснення невід'ємних покращень можливо тільки у разі надання орендодавцем письмової згоди на поточний та/або капітальний ремонт орендованого майна.

         5. Цільове призначення- торгівля.

 6. Орендарями  можуть бути фізичні та юридичні особи, у тому числі фізичні та юридичні особи іноземних держав, міжнародні організації та особи без громадянства (крім передбачених частиною 4 ст. 4 ЗУ «Про оренду державного та комунального майна»).

 7. Інформація про електронний аукціон.

Спосіб проведення аукціону: електронний аукціон з умовами щодо передачі нежитлового приміщення в оренду.

Дата та час проведення аукціону: 

   23 жовтня 2020 р.Година, о котрій починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09-00 до 18-00 години дня.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні та електронному аукціоні із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

Період між аукціоном з умовами та аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій 21 календарний день від дати аукціону.

Реквізити казначейських рахунків для перерахування реєстраційного внеску оператором електронного майданчику:

Одержувач:Добромильська міська рада

Рахунок №: UA38999980314000544000013580

Банк одержувача: Держказначейська служба України

МФО:899998

Код ЄДРПОУ:04056003

          Код платежу-24060300-інші надходження

               8. Посилання на перелік авторизованих майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

 

9. Час і місце проведення огляду об’єкту комунальної власності.

Ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з т.в.о.міського голови Мацько О.С. за телефоном: +380960504163 з 09.00 до 18.00.

 

FB

Старосамбірська РДА — Новини

 • ГУ ДСНС України у

  ...
 • ГУ ДСНС України у Львівській області

  ...
 • Перезимівля озимих

  ...
 • ГУ ДСНС України у Львівській області

  ...
 • ГУ ДСНС України у Львівській області

  ...

Copyright © 2017. All Rights Reserved.