Добромильська міська рада

 20 квітня о 16.00 год. скликано засідання 15-ої сесії сьомого демократичного скликання Добромильської міської ради з слідуючим порядком денним:

   1.Про внесення змін до рішення №84 від 11.05.2016р. «Про встановлення плати за надання адміністративних послуг».(Готує комісія планування бюджету та фінансів міської ради,доп.п. Шатинська О.М.)

2.Про надання пільг по оренді земельного податку для аптеки №168.м.Добромиль(Готує комісія планування бюджету та фінансів міської ради,доп.п.Шатинська О.М.)

3.Про встановлення розміру відшкодування витрат на відрядження.(Готує комісія планування бюджету та фінансів міської ради,доп.п.Шатинська О.М.)

4.Про затвердження програми «Проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки» та внесення змін до міського бюджету за 2017рік.(Готує комісія планування бюджету та фінансів міської ради,доп.п. Шатинська О.М.)

5.Про затвердження положення «про порядок відчуження(приватизації) комунального майна територіальної громади м.Добромиля.(Готує комісія планування бюджету та фінансів міської ради,доп.п.Шатинська О.М.).

6.Про внесення змін до міського бюджету за 2017 рік.(Готує комісія планування бюджету та фінансів міської ради,доп.п.Шатинська О.М.)

7.Про спрямування залишку спеціального фонду(бюджету розвитку).(Готує комісія планування бюджету та фінансів  міської ради,доп.п.Шатинська О.М.)

8.Про взяття на баланс дитячого ігрового майданчика м.Добромиля.(Готує комісія планування бюджету та фінансів міської ради,доп.п.Шатинська О.М.).

9.Про спрямування залишку по загальному фонду за 2017 рік.(Готує комісія планування бюджету та фінансів ,доп.п. Шатинська О.М.).

10.Про затвердження рішень виконавчого комітету за 2017 рік.(готує комісія планування бюджету та фінансів,доп.п. Шатинська О.М.).

11.Про  затвердження   технічної документації із землеустрою  щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для обслуговування   будівель та ведення підсобного господарства Добромильського монастиря о.Онуфрія  в м.Добромилі по вул.Замкова,165.(Готує комісія по врегулюванні земельних відносин,доп.п.Завадська Г.В.)    

12. Про надання дозволу  на виготовлення  техдокументації  із землеустрою  щодо встановлення  (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі  на місцевості  для будівництва та обслуговування  житлових будинків.(Готує комісія по врегулюванні земельних відносин,доп.п.Завадська Г.В.)

13.Про встановлення  меж  земельної ділянки  гр.Колдри Зіновії Степанівни .(Готує комісія по врегулюванні земельних відносин,доп.п.Завадська Г.В.)

14.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку,господарських  будівель і споруд, ведення особистого селянського господарства та садівництва.(Готує комісія по врегулюванні земельних відносин,доп.п.Завадська Г.В.)

15.Про надання дозволу на виготовлення проекту детального планування території  земельних ділянок. (Готує комісія по врегулюванні земельних відносин,доп.п. Завадська Г.В.)

16.Про внесення змін  в рішення 15 сесії 24 скликання  Добромильської міської ради  від 29.12.2005 року видане на Найдуха Богдану Станіславовичу.(Готує комісія по врегулюванні земельних відносин,доп.п.Завадська Г.В.)

 17.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).(Готує комісія по врегулюванні земельних відносин,доп.п.Завадська Г.В.)

18.Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по передачі у власність  для ведення особистого  селянського господарства .(Готує комісія по врегулюванні земельних відносин,доп.п.Завадська Г.В.)

19.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі частини  склад-бази площею 58,6 кв.м. в м.Добромилі по вул.Торгова,4 Добромильського СТ.(Готує комісія по врегулюванні земельних відносин,доп.п.Завадська Г.В.)

20.Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність учасникам АТО.(Готує комісія по врегулюванні земельних відносин,доп.п.Завадська Г.В.)

21.Про надання дозволу на виготовлення експертної  оцінки  земельної ділянки під  викупленим  нежитловим приміщенням  та земельною ділянкою по його обслуговуванню в м.Добромилі. (Федечко,Дацько).(Готує комісія по врегулюванні земельних відносин,доп.п. Завадська Г.В.).

22.Про внесення змін у рішення №207 від 26.11.2016 р.(Готує комісія по врегулюванні земельних відносин,доп.п.Завадська Г.В.)

23.Про затвердження експертної  грошової оцінки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність.(Готує комісія по врегулюванні земельних відносин,доп.п.Завадська Г.В.).

24.Про постійну комісію з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів,поводження з майном,що може бути неправомірною вигодою та подарунками.(Доповідає міський голова  Ю.Петрик.)

25. Різне.

 

 

 

 

 

FB

Старосамбірська РДА — Новини

 • ГУ ДСНС України у Львівській області

  ...
 • ГУ ДСНС України у Львівській області

  ...
 • Старосамбірська ДПІ  ГУ ДПС у Львівській

  ...
 • Сьогодні ми вас

  ...
 • ...

Copyright © 2017. All Rights Reserved.