Добромильська міська рада

Інформація про продаж на електронному аукціоні об’єкта малої приватизації комунальної власності Добромильської міської ради

 

Додаток 2

До протоколу

засідання аукціонної комісії  від 28.08.2018 р.

 Інформація про продаж на електронному аукціоні

об’єкта малої приватизації комунальної власності Добромильської міської ради

 

·         00.08.2018,

·         Виконавчий комітет Добромильської  міської ради

Інформація про об’єкт приватизації:

 

КОД, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації в електронній торговій системі

 UA-AR-P-2018-09-14-000002-3

Адреса об’єкта:  Львівська область,  Старосамбірський район,  м.Добромиль , площа Ринок,9а/1.

Найменування об’єкта: нежитлове приміщення загальною площею 316,6 кв.м., а саме:

           

Опис об’єкта: нежитлове приміщення  представляє собою окремо стоячу будівлю,яка виконана цегляною одноповерховою без підвалу (побудована в кінці 50-х р. ХХ ст. ІІІ групи капітальності.) Нежитлове приміщення  розташоване  в центральній частині  м.Добромиля  біля автомобільної дороги державного значення   Нижанковичі-Львів. 

Земельна ділянка  під нежитловим приміщеням ,кадастровий номер-4625110300:03:003:0494.

Цільове призначення - для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

Адреса земельної ділянки:  Львівська область, Старосамбірський район,  м.Добромиль , площа Ринок,9а/1.

 Площа: 0,0454 га

Власник –Добромильська міська рада

Район розташування характеризується в основному нежитловою забудовою. Зручне транспортне сполучення.

Територія довкола потребує впорядкування, тверде мощення на прибудинковій території відсутнє, тротуари відсутні.

Загалом нежитлове приміщення  не використовувалась приблизно 20 років, знаходиться у задовільному стані, потребує внутрішніх і зовнішніх відновлювальних робіт.

Балансоутримувач: Добромильська міська рада

Адреса балансоутримувача: 82042, Львівська область,  Старосамбірський район,  м.Добромиль , площа Ринок,9а/1.

Телефон балансоутримувача: (0268)33-1-32

Код за ЄДРПОУ балансоутримувача: 04056003

Електронна адреса: dobromil_admin@ukr.net

Інформація про електронний аукціон та інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

Дата та час проведення аукціону з умовами:17 жовтня  2018 року, година, о котрій починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09−00 до 18−00 години дня.

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня №432.

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні з умовами, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19−30 до 20−30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16−15 до 16−45 години дня проведення електронного аукціону.

Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні з умовами: 241400 грн.(двісті сорок одна тисяча чотириста) гривень 00 копійок

Розмір гарантійного внеску: 2 4 140 грн без  ПДВ

Стартова ціна об’єкта ( без ПДВ) для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни:120700 (сто двадцять тисяч сімсот)гривень

Розмір гарантійного внеску:12070,00 грн.без ПДВ

Стартова ціна об’єкта ( без ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

120700 (сто двадцять тисяч сімсот)гривень

Розмір гарантійного внеску: 12 070,00 грн.без ПДВ

Період між аукціоном з умовами та аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

21 календарний день від дати аукціону (опублікування інформаційного повідомлення про приватизацію об’єкта).

Крок аукціону на аукціоні  з умовами: 2 414грн. (1% від стартової ціни аукціону)

Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:1207грн. 00коп.  (1% від стартової ціни аукціону)

Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій, становить 2 кроки.

Умови продажу та експлуатації обєкта приватизації:

-          виконання норм чинного законодавства України

-          завершення  ремонту нежитлового приміщення протягом п’яти років (до вересня 2023 року)

3. Час та місце ознайомлення з об’єктом: ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником Добромильської міської ради (балансоутримувач) годину огляду об’єкта за телефоном: (0268) 33-1-32 з 1000 до 1700у робочі дні.

Адреса балансоутримувача (Добромильська міська рада)82042, Львівська область,  Старосамбірський район,  м.Добромиль ,площа Ринок,9а/1.

Електронна адреса: dobromil_admin@ukr.net

 4. Організатор аукціону: Добромильська міська рада Старосамбірського району Львівської області (код за ЄДРПОУ 04056003).

Адреса: Львівська область,  Старосамбірський район,  м.Добромиль,площа Ринок,1  http://dobromyl.in.ua/

 Контактний тел. (0268) 4-32-35 з 1000 до 1700 у робочі дні.

Секретар міської ради  Мацько Олена Степанівна

 

5.  Засоби платежу:

Для участі в аукціоні з продажу об’єкта малої приватизації гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

Посилання на перелік авторизованих майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

Покупці, які мають право брати участь у приватизації згідно із Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», вправі використовувати для придбання об’єктів приватизації кошти відповідно до валютного законодавства України.

Покупці - нерезиденти України набувають у власність майно, що приватизується, у процесі приватизації з оплатою його ціни у національній валюті або у вільно конвертованій валюті.

 Переможець електронного аукціону:

-       підписує протокол про результати електронного аукціону та надає його оператору електронного майданчика, через якого ним подано цінову пропозицію, протягом трьох робочих днів з дня, 580наступного за днем його формування електронною торговою системою;

-       укладає договір купівлі-продажу об’єкта приватизації з органом приватизації протягом 30 календарних днів з дня, наступного за днем формування протоколу про результати електронного аукціону.

 

Покупець, який підписав договір купівлі-продажу, сплачує на п/р № 31513905013580 вУКу  Старосамбірському районі у Львівській області, МФО 899998, код отримувача коштів 31030000 ціну продажу об’єкта приватизації не пізніше ніж протягом 30 днів з дня підписання договору купівлі-продажу.

У разі несплати коштів за об’єкт приватизації згідно з договором купівлі-продажу протягом 30 днів з дня укладення договору та його нотаріального посвідчення покупець сплачує на користь органу приватизації неустойку у розмірі 5 відсотків ціни продажу об’єкта. У разі несплати коштів згідно з договором купівлі-продажу протягом наступних 30 днів договір підлягає розірванню відповідно до  статті 29  Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Переможець електронного аукціону, який відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону або договору купівлі-продажу, позбавляється права на участь у подальших аукціонах з продажу того самого об’єкта.

 Оператор електронного майданчика перераховує на казначейський рахунок                       31513905013580 в УКу у Старосамбірському районі  Львівській області, МФО 899998 , код отримувача коштів 31030000, суми реєстраційних внесків, сплачені учасниками аукціону протягом п’яти календарних днів з дня затвердження протоколу електронного аукціону.

 Оператор електронного майданчика перераховує на казначейський рахунок                       31513905013580  в УКу у Львівській області, МФО 899998, код отримувача коштів  31030000, суми сплачені учасниками аукціону гарантійних внесків протягом п’яти робочих днів з дня опублікування договору купівлі продажу об’єкта приватизації в електронній торговій системі в рахунок оплати ціни продажу об’єкта приватизації переможцем.

 

6. Перелік документів:

Фізичними та юридичними особами, які бажають взяти участь в електронному аукціоні, до заяви  на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються такі документи:

1) для потенційних покупців - фізичних осіб - громадян України - копія паспорта громадянина України;

2) для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу;

3) для потенційних покупців - юридичних осіб:

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань України - для юридичних осіб - резидентів;

- документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів;

- інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;

- остання річна або квартальна фінансова звітність;

4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 10 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом), на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

(Посилання на перелік авторизованих майданчиків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2)

5) письмова згода довільної форми потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.

 

Технічні реквізити інформаційного повідомлення:

Рішення №566   31 сесії Добромильської міської ради Старосамбірського району Львівської області від 29.08.18р. «Про затвердження умов  продажу  та інформаційного повідомлення  про проведення електронного аукціону об’єкта малої приватизації за  адресою: Львівська область, Старосамбірський район, м.Добромиль ,площа Ринок,9а/1».

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/.

 

  Секретар Добромильської міської ради:                              О.Мацько

 

 

 

 

 

FB

Старосамбірська РДА — Новини

 • ГУ ДСНС України у

  ...
 • ГУ ДСНС України у

  ...
 • ГУ ДСНС України у Львівській області

  ...
 • День 22 січня 1919

  ...
 • У

  ...

Copyright © 2017. All Rights Reserved.